Miro Video Converter

Miro Video Converter dla Mac

Minimalny, ale funkcjonalny program wideo

Miro Video Converter to bezpłatna aplikacja, która pozwala konwertować wideo na urządzenia mobilne, takie jak iPhone , Android i PlayStation Portable . Ten naprawdę prosty program jest idealny dla każdego, kto po prostu chce przekonwertować plik... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szybki i lekki
  • Dobry dla początkujących

Wady

  • Zbyt mało profili wyjściowych
  • Brak ustawień formatu
  • Bez konwertowania wsadowego

Dobry
7

Miro Video Converter to bezpłatna aplikacja, która pozwala konwertować wideo na urządzenia mobilne, takie jak iPhone , Android i PlayStation Portable .

Ten naprawdę prosty program jest idealny dla każdego, kto po prostu chce przekonwertować plik wideo przy minimalnym zamieszaniu. Miro Video Converter ma tylko minimum opcji, aby pozwolić mu działać. Wszystko, co musisz zrobić, to przeciągnąć plik, wybrać jeden z gotowych formatów wyjściowych i nacisnąć przycisk konwertuj. Obsługuje wszystkie główne formaty, takie jak .AVI .MP4, .FLV i więcej. Możesz także wybrać po prostu audio dla pliku w formacie MP3.

Konwersje są dość szybkie, a plik pozostaje w tym samym folderze, co oryginał. Nie można wybrać katalogu wyjściowego w Miro Video Converter, wykonywać konwersji wsadowych ani tworzyć własnych profili konwersji. Jednak jako łatwy sposób na przygotowanie odpowiedniego formatu wideo dla urządzenia mobilnego, Miro Video Converter jest doskonały. Największe ulepszenie, jakie chcielibyśmy zobaczyć, to rozszerzenie zakresu i liczby formatów konwersji.

Miro Video Converter może nie mieć opcji i narzędzi większych programów, ale jego prostota czyni go naprawdę przyjaznym dla użytkownika i świetnym sposobem na szybką konwersję plików wideo.

Miro Video Converter obsługuje następujące formaty

AVI, H264, MOV, WMV, XVID, Theora, MKV, FLV, MP4

Najczęściej pobierane Wideo na mac

Miro Video Converter

Download

Miro Video Converter 3.0

Opinie użytkowników o Miro Video Converter

Sponsorowany×